Логин
Пароль
  • +38 (+38) 099768-25-67
Мариуполь, Зелинского ул., 27а

Вже відомі експерти програми "Адвокат майбутнього"
05 Декабря 2016 в 14:19

Когда: 05 декабря 2016 г.

Где: Україна

Програма "Адвокат майбутнього" підсилює свої позиції досвідченими експертами адвокатури України, серед яких:


1.Сергій Гончаренко, адвокат, кандидат юридичних наук, професор, завідувач кафедри прав людини, міжнародного та Європейського права Академії адвокатури України, Заслужений юрист України; 
2. Ольга Жуковська, адвокат, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України, член Апеляційного комітету UEFA, віце-президент Спілки адвокатів України; 
3. Дмитро Кухнюк, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури КНУ ім. Т. Шевченка, керуючий партнер Адвокатського об’єднання,"Мельник", "Кухнюк і Партнери"; 
4. Володимир Сущенко, кандидат юридичних наук, доцент факультету правничих наук НУ ,,Києво-Могилянська академія’’, виконавчий директор Центру дослідження проблем верховенства права, Заслужений юрист України; 
5. Олександра Яновська, доктор юридичних наук, професор кафедри правосуддя КНУ ім. Т. Шевченка, суддя ad hoc ЄСПЛ.


Кожний з експертів буде впроводжувати навчальні модулі, залучатися до розробки програми та зможе привнести свій досвід та знання в реалізацію програми. 


Також активну участь у наповненні програми буде брати Андрій Костін, адвокат, заступник голови Ради адвокатів Одеської області.


Нагадуємо, що Програма ,,Адвокат майбутнього’’ реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту ,,Доступна та якісна правова допомога в Україні’’, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.


Серед ключових модулів програми ,,Адвокат майбутнього’’ — робота з клієнтом, взаємодія з колегами — процесуальними опонентами в суді, комунікація та професійна відповідальність у юридичному співтоваристві, а також зв’язки з громадськістю та медіа. Навчання буде безкоштовним для всіх адвокатів, які пройдуть конкурсний відбір.


Учасниками програми зможуть стати адвокати з усієї України, які мають стаж адвокатської діяльності більше двох років, здійснюють активну громадську діяльність, були залучені до процесів покращення надання правничої допомоги, мають власне бачення та ідеї щодо реформ у сфері правосуддя й готові працювати над вдосконаленням правової системи країни.


Відбір учасників проводитиметься шляхом анкетування та, за необхідності, інтерв’ю. Заявки для участі в першому пілотному проекті приймаються до 9 грудня 2016 року включно. Старт навчання заплановано на лютий 2017 року та проходитиме у чотирьох містах країни — Києві, Львові, Одесі та Харкові.


Заповнити заявку та дізнатися більше про програму – http://tomorrowslawyer.org/

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
  • В этой рубрике организация занимает 2 место
  • В этой рубрике организация занимает 2 место