Логин
Пароль
  • +38 (+38) 099768-25-67
Мариуполь, Зелинского ул., 27а

Неправомірні дії органу влади щодо призначення громадянину пенсії за віком
15 Мая 2017 в 16:20

Когда: 15 мая 2017 г.

Где: Україна

Громадянин Л, за рекомендацією органу державної влади, звернувся до Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з проханням надати йому безоплатну вторинну правову допомогу, що передбачає складання процесуальних документів та представлення його інтересів в Краматорському міському суді Донецької області для оскарження дій Управління пенсійного Фонду України (далі - відповідач) у частині відмови призначення йому пенсії за нормами п.а ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення". Чоловік є суб'єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, оскільки відноситься до осіб, які перебувають під юриздикцією України, та взяті на облік, як внутрішньо переміщена особа.


Для здійснення представництва інтересів Л центром призначено адвоката Дар`ю Олександрівну Лісову (у цій адміністративній справі діяла на підставі доручення № 0501-0270978-01 від 02.02.2017р.), яка під час конфеденційного побачення з клієнтом надала йому правову консультацію та визначилася з правовою позицією у справі. Після цієї зустрічі, на підтримку позовних вимог чоловіка, адвокатом було складено адміністративний позов про визнання дії відповідача протиправними, зобов`язання його призначити пенсію за віком на пільгових умовах згідно чинного законодавства України.


Розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом гр-на Л, Краматорським міським судом Донецької було винесено постанову від 24 березня 2017 року, якою задовільнив адміністративний позов частково, визначивши дії Управління пенсійного Фонду України неправомірними та зобов`язав відповідача призначити Л пенсію за віком на пільгових умовах з дня звернення за пенсією, а саме з 17 січня 2017 року.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
  • В этой рубрике организация занимает 2 место
  • В этой рубрике организация занимает 2 место